WAŻNE INFORMACJE

Informujemy O nowych możliwościach jakie pojawiają się na platformie I TAK ZDASZ .

 1. NOWY KURS  – kurs przygotowujący 8 klasy do egzaminów a jednocześnie kurs powtórkowy dla licealistów celem nadrobienia zaległości i uporządkowania wiadomości i wiedzy z zakresu podstawowego.

Będzie można korzystać z kompleksowej współpracy przygotowującej na przyszły rok do matury w formie PAKIETÓW:

Pakiet PP – obejmuje kurs podstawowy, kurs powtórkowy i 8 konsultacji indywidualnych z inicjacją arkusza maturalnego

Pakiet PPP – obejmuje kurs podstawowy, kurs powtórkowy, 8 konsultacji indywidualnych z inicjacją arkusza maturalnego oraz 11 zajęć podwójnych – po 2 zajęcia na każdy z 10 działów oraz jedne zajęcia dodatkowe na dowolny temat który trzeba będzie dodatkowo powtórzyć

Pakiet PR  – obejmuje kurs powtórkowy, kurs podstawowy, kurs rozszerzony, 16 konsultacji indywidualnych z inicjacją arkuszy maturalnych na poziomie podstawowym oraz poziomie rozszerzonym, 20 zajęć podwójnych celem opracowania i omówienia niezbędnego materiału stricte pod umiejętności rozwiązywania arkusza, schematy, zakres wiedzy, a także prace z arkuszem, odporność na stres, kreatywność .

Od maja będzie obowiązywał nowy cennik Zajęć:

Konsultacja Indywidualna 240 minut pracy ucznia, w skład czego wchodzi przygotowanie do arkusza, pisanie arkusza przez 170 minut, poprawa arkusza i omówienie go na 70-minutowym zoomie – 199 zł . Jest to zawsze pierwsza wstępna konsultacja i analiza, po której proponowany jest plan pracy pod nadrobienie zaległości, osiągnięcie celów, z uwzględnieniem gwarancji osiągnięcia efektu.

Zajęcia Podwójne – Ulegnie zmianie cena na 399 zł. Natomiast, jeżeli będziesz przypisany do konkretnego korepetytora, który będzie się Tobą zajmować, to otrzymasz rabat w wysokości – 100 zl a oprócz tego będą to zajęcia POTRÓJNE tzn 3 godziny. Szczegóły będą podawane w rozmowach indywidualnych lub mailowo.

 

NOWA FORMA PŁATNOŚCI:

Każdy pakiet PP, PPP, PR, każdy KURS będzie można udostępnić również na wygodne raty od 3 miesięcy aby można było realizować i uzyskać dostęp do wszystkich materiałów OD RAZU i nie martwić się o nadmiarowe koszta miesięczne przy planowaniu budżetu oraz inwestycji w edukacje i rozwój indywidualny.

I TAK ZDASZ NAWET GDY NIE OGARNIASZ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 

 

W grupie siła !

4 Krótkie kroki jak udostępnić kurs:

po 1 - załóż konto grupowe i wprowadź adresy email koleżanek i kolegów - jesteś administratorem grupy !

po 2 - koledzy i koleżanki muszą założyć konto i potwierdzić w mailu dołączenie do grupy

po 3 - Otrzymacie grupową zniżkę na osobę - teraz każdy musi opłacić swoją część: są dwie opcje zrealizowania płatności :
  PIERWSZA - Ty jako administrator zbierz kasę i dokonaj płatności całkowitej.
  DRUGA - Zaznacz że każdy dokona płatności indywidualnie - kurs będzie udostępniony jak każdy opłaci swoją część

po 4 - po dokonaniu płatności udostępni się kurs - obejrzyj i wyciągnij jak najwięcej punktów na maturze ;) powodzenia ! Do dzieła !

Poziom podstawowy - 65 lekcji
Udostępnij kurs grupie

Liczba osób w grupie: 2
Cena za kurs od osoby: 700 1000 zł
Oszczędzasz: 300

Poziom rozszerzony - 9 tematów maturalnych
Udostępnij kurs grupie

Liczba osób w grupie: 2
Cena za kurs od osoby: 350 500 zł
Oszczędzasz: 150

 • Liczby rzeczywiste
 • Funkcje ogólne
 • Funkcja liniowa
 • Funkcja kwadratowa
 • Ciągi
 • Prawdopodobieństwo
 • Trygonometria
 • Planimetria I
 • Planimetria II
 • Stereometria